دانلود پایان نامه ارشد رشته کامپیوتر :طراحی اینترفیسی برای سرویس ذخیره سازی

پایان نامه رشته  کامپیوتر با عنوان : طراحی اینترفیسی برای سرویس ذخیره سازی

در ادامه مطلب می توانید صفحات ابتدایی این پایان نامه را بخوانید

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد

مهندسی کامپیوتر – نرم افزار

عنوان :

طراحی اینتر فیسی برای سرویس ذخیره سازی در شبکه های توری کوچک

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

چکیده :

دیتا گرید نوعی از معماری گرید است که به تهیه سرویس های خاص برای اداره و کنترل انباری از داده های ناهمگون و پراکنده اقدام می کند .سیستم های دیتا گرید بسیار بزرگ ، هم فدرت محاسباتی فوق العادع عظیمی را ایجاد می کنند و هم حجم بی نظیری فضای ذخیره سازی توزیع شده بوجود می آورد .

دیتا گراید نیاز دارند هم داده ها و هم منابع را برای کاربران به اشتراک بگذارند . مدیریت چنین حجم بزرگی از داده ها مشکلاتی از قبیل چگونگی دسترس پذیری آنها برای کاربران را در پی دارد .

تکثیر به عنوان یک راه حل معمول برای  بهبود بخشیدن زمان دسترسی به فایل و دسترس پذیری داده در دیتا گراید مورد استفاده قرار می گیرد . البته رفتار پویای کاربران گرید و همچنین حجم بزرگ مجموعه عای داده ، تصمیم گیری داده برای بهبود  دسترس چذیری سیستم را پیچیده می سازد .

در این پایان نامه ، یک استراژی  کپی برداری برای حل مساله دسترس چذیری داده در سیستم های گسترده ، با فرض محدود بودن فضای ذخیرع سازی کپی ارائه شده است .

الگوریتم پیشنهادی با هدف افزایش قایلیت دسترس پذیری سیستم ارائه شده لست . از دو معیار جدید برای ارزیابی قایلیت اطمینان سیستم استفاده شده است .شبیه سازی توسط OPTORSIM  انجام شده و نتایج آن بهبود عملکرد سیستم را نشان می دهد .

مقدمه :

در روند نواوری های ایجاد شده در پایگاه های محاسباتی در هر پانزده سال یا بیشتر کلاس جدیدی ظهور می کند که موانع و مشکلات را کاهش داده و زمینه های کاربردی را گسترش دهد . در شصت سال اخیر ، این روند با اختراعاتی مثل کامپیوتر های بزرگ ، کامپیوتر های شخصی ، اینترنت و رب ، به چشم خورده است .

سیستم گرید گسترش یافته بر بستر اینترنت ، زمانیکه کاربران گرید در شبکه هستند یک محیط پردازشی با قابلیت مدیریت بالا و مقیاس پذیری و عملکرد فوق العاده ارائه می کند . گرید ، با کمک اینترنت زمینه ای را فراهم آورده است که بتوان با استفتده از آن ، از منابع سخت افرازی سیستم های دیگر نیز استفاده نماییم .

گرید در واقع به شما اجازه می دهد با استفاده از منابع سیستم های متصل به شبکه ، یک منبع بزرگ از سرویس ها و امکانات به وجود آوردی که توانایی انجام عملیات بسیار پیچیده ای را داراست .

تعداد صفحه :111

قیمت : پنج هزار تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :       

****         serderehi@gmail.com

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*